Исследование трубопроводного гидротранспорта для транспортировки древесной щепы в варочный котел.

UK: У статті автори на базі аналізу роботи сучасних технологічних виробництв в галузі виробництва целюлози проводять оцінку транспортні операції по переміщенню тріски деровини. Даются рекомендації по оптимізації транспортних операцій в гідросистемі. EN: In the article, the authors, based on an analysis of the causes of damage to the rollers of the rolling mill, suggest restoring their working surfaces by electroslag surfacing and using new alloyed steels. This will allow from 2 to 3 times to increase the service life of the rolls, reduce equipment downtime and at the same time improve the quality of rolling. RU: В статье авторы на основе анализа работы современных технологий производств в целюльозной промышленности оценивают транспортные операции по перемещению древесной щепы. Даются рекомендации по оптимизации транспортных операций в гидросистеме.

Исследование трубопровідного гидротранспорта для транспортировки древесной щепы в варочный котел Збірник наукових праць Дніпровського державного технічного університету (технічні науки) Випуск 1(30). С. 55–59 – 2017. Засновник та видавець – Дніпровський державний технічний університет О. В. Садовой (гол. ред.) та ін. – Кам’янське: ДДТУ, 2017. – 246 с.

wood chips, steam chamber, сaldron cooking, hydraulic conveying, тріска, пропарочна камера, варочний котел, гидротранспорт, щепа, пропарочная камера, варочный котел, гідротранспорт