UK: Вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Технічні та аудіовізуальні засоби навчання осіб з тяжкими порушеннями мовленнями» розроблено з урахуванням того, що студенти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» відповідно освітньо-професійним програмам підготовки при реалізації робочих навчальних планів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», вивчають її на курсах нормативних навчальних дисциплін. EN: Methodical Guidelines for students` individual study for discipline " Technical and audiovisual means for training people with severe speech impairment " have been developed for students of specialty 016 "Special Education" and correspond to educational and and professional training programs and working curricula for the Master`s degree. The discipline is normative. RU: Указания к самостоятельной работе по дисциплине «Технические и аудиовизуальные средства обучения лиц с тяжелыми нарушениями речи» разработаны с учетом того, что студенты специальности 016 «Специальное образование» соответственно образовательно-профессиональным программам подготовки при реализации рабочих учебных планов образовательно-квалификационного уровня «магистр», изучают ее на курсах нормативных учебных дисциплин .

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Технічні та аудіовізуальні засоби навчання осіб з тяжкими порушеннями мовленнями» для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» усіх форм навчання / уклад.: І. М. Бабій, І. В. Пущина, Т. С. Кукліна – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 38 с.

scientific research, scientific research work, methodology, scientific novelty, технічні засоби корекційного навчання, інформаційні технології корекційного навчання, корекційна педагогіка, спеціальна освіта, технические средства коррекционного обучения, информационные технологии коррекционного обучения, коррекционная педагогика, специальное образование