Самостійна та індивідуальна робота з проектування електронної апаратури

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни "Проєктування телекомунікаційних та радіотехнічних систем" EN: Methodical recommendations and instructions an independent and individual work on discipline "Design of telecommunication and radio technical systems"

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни "Проєктування телекомунікаційних та радіотехнічних систем" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» освітніх програм «Радіоелектронні апарати та засоби», «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки» усіх форм навчання / Уклад. : Ірина ПОСПЕЄВА, Олександр МАЛИЙ, Олександр ПІРОЖЕНКО. – Запоріжжя : НУЗП, 2023. – 31 с.

якість, модель, комплексний показник, ваговий коефіцієнт, quality, model, complex indicator, weight factor