Самостійні роботи з моделювання та дослідження електротехнологічних комплексів

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійних робіт з дисциплін "Моделювання та дослідження електротехнологічних комплексів". EN: Methodical recommendations and instructions for individual work on disciplines "Modeling and investigation of electro-technological complexes ". RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению самостоятельных работ по дисциплине "Моделирование и исследование электротехнологических комплексов".

Програма, методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Моделювання та дослідження електротехнологічних комплексів” для студентів спеціальності 7.05070207 “Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв” усіх форм навчання / Укл.: М. І. Коцур. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – 10 с.

електротехнологічні комплекси, інвертор, частота, єнергоєффективність, система керування, моделювання, electro-technological complexes, convertor, frequency, energy efficiency, control system, simulation, электротехнологические комплексы, инвертор, частота, энергоэффективность, система управления, моделирование