UK: Метою статті є дослідження особливостей методики викладання навчальної дисципліни «Соціальна робота у сфері зайнятості населення», яка є необхідною для студентів за спеціальністю «Соціальна робота», які також будуть працювати у службах зайнятості з населенням, які бажають або не в змозі самостійно працевлаштуватися. EN: The purpose of the article is to study the peculiarities of the teaching methodology of the academic discipline "Social work in the sphere of employment of the population", which is necessary for students according to with a "Social Work" specialty, who will also work in employment services with the population who are willing or unable to find employment on their own.

Кузьмін В.В. Соціально-педагогічні аспекти викладання дисципліни «соціальна робота в сфері зайнятості населення / В.В. Кузьмін, М.О. Кузьміна, А.Г. Стадник // Теоретичні та практичні основи соціальної роботи : монографія / В. М. Попович, В. О. Таран, О. М. Балухтіна [та ін.].– Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2022. С.139-158.

Social work in the sphere employment of the population, Teaching methodology disciplines, Methods of learning the study disciplines, Program of educational discipline, Соціальна робота в сфері зайнятості населення, Методика викладання дисципліни, Методика засвоєння навчальної дисципліни, Програма навчальної дисципліни