Робоча програма навчальної дисципліни "Надійність технічних систем"

Authors

Носенко, Михайло Іванович
Nosenko, Mukhaylo I.
Носенко, Михаил Иванович

UK: Наведена робоча програма навчальної дисципліни "Надійність технічних систем" для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма "Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання" EN: The given working program of the discipline "Reliability of technical systems" for students of specialty 133 Sectoral engineering - educational program "Lifting-transport, road, building, reclamation machines and equipment" RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины "Надежность технических систем" для студентов специальности 133 Отраслевое машиностроение - образовательная программа "Подъемно-транспортные, дорожные, строительные, мелиоративные машины и оборудование"

Робоча програма навчальної дисципліни "Надійність технічних систем" для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування - освітня програма " Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання"/ уклад. М. І. Носенко - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 12 с.

надійність, технічні системи, теорія надійності, закон розподілу, випадкова величина, показники надійності, з’єднання елементів, спосіб резервування, метод структурних схем, статистичні моделі, reliability, technical systems, reliability theory, distribution law, random value, reliability indicators, connection of elements, reservation method, block diagram method, statistical models, надежность, технические системы, теория надежности, закон распределения, случайная величина, показатели надежности, соединения элементов, способ резервирования, метод структурных схем, статистические модели