Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Медично інформаційна інфраструктура "

Authors

Табунщик, Галина Володимирівна
Tabunshchyk, Galyna V.
Табунщик, Галина Владимировна
Петрова, Ольга Анатоліївна
Petrova, Olga A.
Петрова, Ольга Анатольевна

UK: Наведено методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни " Медично інформаційна інфраструктура " EN: Methodological guidelines for laboratory works on the discipline " Medical information infrastructure " RU: Приведены методические указания для выполнения лабораторных работ по дисциплине " Медико информационная инфраструктура "

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Проектування сучасних інформаційних систем» для студентів магістратури спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» освітньої програми «Медично інформаційна інфраструктура» всіх форм навчання / Г. В. Табунщик, О.А. Петрова. – Запоріжжя : НУЗП, 2019. – 38 с.

Інформаційна технологія, UML, Python, Django, Raspberry Pi, Information technology, UML, Python, Django, Raspberry Pi, Информационная технология