Конспект лекцій з дисципліни «Риторика й культура мовлення» для студентів V курсу денної та заочної форми навчання” спеціальності «германські мови та літератури»

UK: Конспект лекцій забезпечує студентів матеріалами для формування культури мовленнєвої поведінки, яка включає у себе уміння на основі орієнтації у понятійно-категоріальному апараті риторики здійснювати самостійну побудову промов різної спрямованості з використанням основних технологій раціонального та емоційного впливу на аудиторію і навички здійснення аргументованого, доцільного та коректного доведення власної думки, позиції. EN: The course notes provide students with materials for the formation of a speech behaviour culture, which includes the ability to independently create speeches on various subjects using the basic technologies of rational and emotional influence on the audience and the skills of reasoned, expedient and correct proof of their own opinion and position, based on orientation in the conceptual and categorical apparatus of rhetoric.

Конспект лекцій з дисципліни «Риторика й культура мовлення» для студентів 5 курсу спеціальності «Германські мови та літератури» всіх форм навчання /Укл.: Волошук В. І., Хавкіна О. М. – Запоріжжя: НУ«ЗП», 2024. – 104 с.

expressive means of language, culture of speech, rhetoric, speech, риторика, виражальні засоби мови, культура мовлення, промова