Методичні вказівки до практичних та семінарських занять з дисципліни «Основи раціонального харчування» для студентів спеціальності «Фізична реабілітація»

UK: Методичні рекомендації призначені з дисципліни «Основи раціонального харчування» для студентів. У них подано теми практичних і лабораторних занять, контрольні питання до них, перелік робіт, які необхідно виконати студентам. Методики проведення конкретних практичних і семінарських занять. EN: Methodical recommendations are intended for students from the discipline "Fundamentals of rational nutrition". They give the topics of practical and laboratory classes, control questions to them, a list of works that must be performed by students. Methods of conducting specific practical and seminar sessions. RU: Методические рекомендации предназначены по дисциплине «Основы рационального питания» для студентов. В них представлены темы практических и лабораторных занятий, контрольные вопросы к ним, перечень работ, которые необходимо выполнить студентам. Методики проведения конкретных практических и семинарских занятий.

Основи раціонального харчування: Методичні вказівки до практичних та семінарських занять для студентів спеціальності 6.010201 – Фізична реабілітація / уклад. В. Ф. Гагара. – Запоріжжя : Запорізький національний технічний університет, 2014. – 61 с.

physical rehabilitation, physical recreation, rational nutrition, effectiveness, фізична реабілітація, фізична рекреація, раціональне харчування, ефективність дії, физическая реабилитация, физическая рекреация, рациональное питание, эффективность действия