Індивідуальні завдання до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Елементи лінійної алгебри», «Елементи векторної алгебри», «Елементи аналітичної геометрії на площині і у просторі», «Диференціальне числення функції однієї змінної», «Диференціальне числення функції багатьох змінних».

UK: Наведено індивідуальні завдання до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Елементи лінійної алгебри», «Елементи векторної алгебри», «Елементи аналітичної геометрії на площині і у просторі», «Диференціальне числення функції однієї змінної», «Диференціальне числення функції багатьох змінних». EN: There is a brief theoretical material and examples of solving typical tasks for the RGR (for full-time students) and CD (for part-time students) in higher mathematics (abbreviated form of study). Sections "Indefinite integral", "Definite integral" RU: Приведены индивидуальные задания для выполнения РГР (для студентов дневной формы обучения) и КР (для студентов заочной формы обучения) по высшей математике (сокращенная форма обучения). Разделы «Элементы линейной алгебры», «Элементы векторной алгебры», «Элементы аналитической геометрии на плоскости и в пространстве», «Дифференциальное исчисление функции одной переменной», «Дифференциальное исчисление функции многих переменных».

Індивідуальні завдання до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Елементи лінійної алгебри», «Елементи векторної алгебри», «Елементи аналітичної геометрії на площині і у просторі», «Диференціальне числення функції однієї змінної», «Диференціальне числення функції багатьох змінних» /уклад.: Килимник І.М., Онуфрієнко Л.М., Полякова Т.Г. - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 58 с.

Вища математика, higher mathematics, Высшая математика