Робоча програма навчальної дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови (німецької)» для студентів за напрямом підготовки 035.04 германські мови та літератури

UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови (німецької)» EN: Working curriculum of the discipline « Practical course ot the second foreign language (german)» is presented RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины «Практический курс второго иностранного языка (немецкого)»

Робоча програма навчальної дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови (німецької)» для студентів за напрямом підготовки 035.04 «Германьскі мови та літератури» / В. І. Волошук. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 15 с.

усні розмовні теми, аналіз іншомовних джерел інформації, oral topics, analysis of the foreign information’s sources, устные разговорные темы, анализ иноязычных источников информации