Медіапросування подієвого контенту в соціальній мережі Facebook

UK: Магістерська робота присвячена вивченню особливостям медіа просування подієвого контенту в соціальній мережі Facebook. В роботі проаналізовано змістове наповнення соціального медіаконтенту та засоби його просування в соціальній мережі Facebook. EN: The masterthesis is devoted to the research of social mediamarketing of event content on social networking site Facebook. The study analyzes the social event content and means of its promotion in social network Facebook. RU: Магистерская работа посвящена изучению особенностей медиа продвижения событийного контента в социальной сети Facebook. B работе проанализированы содержательное наполнение социального медиаконтента и средства его продвижения в социальной сети Facebook.

Огризько І.С. Медіапросування подієвого контенту в соціальній мережі Facebook: магістерська робота / І.С. Огризько. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 92 c.

internet-media, information technology, content, media marketing, інтернет-ЗМІ, інформаційні технології, контент, интернет-СМИ, информационные технологии, контент