Огляд стану питання позиціювання вантажу на гнучкому підвісі мостового крана

UK: У роботі розглядається стан питання позиціювання вантажу на гнучкому підвісі мостового крана EN: The work examines the state of the issue of cargo positioning on the flexible suspension of a bridge crane

Олєйніков, М.О. Огляд стану питання позиціювання вантажу на гнучкому підвісі мостового крана / М.О. Олєйніков, О.С. Назарова, В.В. Осадчий // Тиждень науки-2023. Електротехнічний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Запоріжжя, 24–28 квітня 2023р. [Електронний ресурс] / Ред-кол.: В. А. Шаломєєв (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2023. – С. 184-185.

positioning, bridge crane, cargo on suspension, fluctuation, позиціювання, мостовий кран, вантаж на підвісі, коливання