Англійські фразеологізми-колороніми та їх відтворення в українському перекладі

UK: Магістерську роботу присвячено вивченню та дослідженню особливостей утворення фразеологізмів-колоронімів та їх перекладу українською мовою. EN: The graduate thesis explores to the study and research of the phraseologism-colouronym formation peculiarities and methods for their translation into Ukrainian RU: Магистерская работа посвящена исследованию и изучению особенностей образования фразеологизмов-колоронимов и их переводу на украинский язык.

Голованевська К. П. Англійські фразеологізми-колороніми та їх відтворення в українському перекладі: 035.04 – «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно))»/ К. П. Голованевська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 188 с.

phraseologism, colouronym, lexeme, lexical-semanticanalysis, фразеологізм, колоронім, лексема, лексико-семантичний аналіз, фразеологизм, колороним, лексема, лексико-семантический анализ