Управління проеκтами міжнародної співпраці в ЗВО Уκраїни

UK: У роботі було досліджено теоретичні основи управління у сфері вищої освіти; розглянуто особливості функціонування та розвиток міжнародних програм та проектів у сфері вищої освіти України; запропоновано заходи щодо удосконалення механізмів управління міжнародними програмами та проектами у сфері вищої освіти України. EN: The work explored the theoretical foundations of management in the field of higher education; the peculiarities of the functioning and development of international programs and projects in the sphere of higher education of Ukraine were considered; proposed measures to improve the management mechanisms of international programs and projects in the sphere of higher education of Ukraine.

Плинокос Д.Д. Управління проеκтами міжнародної співпраці в ЗВО Уκраїни / Д.Д. Плинокос. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 173 c.

master thesis, research, institutions of higher education, international projects, магістерська робота, дослідження, заклади вищої освіти, міжнародні проекти