Впровадження STEAM-освіти як запорука ефективності українських стартапів

UK: У роботі акцентовано увагу на значенні STEAM-орієнтованого підходу до навчання для гармонійного розвитку технологічної та творчої складової здобувачів освіти, а також практичного втілення власних розробок. EN: The work focuses on the importance of the STEAM-oriented approach to education for the harmonious development of the technological and creative component of the students of education, as well as the practical implementation of their own developments.

Назарова О.С. Впровадження STEAM-освіти як запорука ефективності українських стартапів / О.С. Назарова // STEАM-освіта: від теорії до практики : матеріали круглого столу (Київ, 24 березня 2023 року). – Київ : Інститут обдарованої дитини НАПН України, 2023. – С. 200-207.

STEAM education, startup, students of education, technological developments, STEAM-освіта, стартап, здобувачі освіти, технологічні розробки