Загальні поняття мережної взаємодії. Технології та стандарти локальних мереж.

UK: Наведен іметодичні матеріали та вказівкидо проходження професійного тесту «Загальні поняття мережної взаємодії. Технології та стандарти локальних мереж» з дисципліни "Комп’ютерні мережі". EN: The methodical materials and instructions to pass professional test "General concepts of network interaction. Technologies and standards LANs on discipline "Computer networks". RU: Приведены методические материалы и указания к прохождению профессионального теста «Общие понятия сетевого взаимодействия. Технологии и стандарты локальных сетей»по дисциплине "Компьютерные сети".

Методичні вказівки до проходження професійного тесту «Загальні поняття мережної взаємодії. Технології та стандарти локальних мереж» з дисципліни "Комп’ютерні мережі" для студентів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія", усіх форм навчання. Частина 1 / уклад. Г. Г Киричек. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 38 с.

відкрита система, протокольні одиниці даних, стандартизація, лінія зв'язку, мультиплексування, open system, protocol data unit, standardization, communication line, multiplexing, открытая система, протокольные единицы данных, стандартизация, линия связи, мультиплексирование