UK: Наведені навчально-методичні рекомендації з англійської мови за темами гендер та глобалізація для самостійної роботи студентів всіх форм навчання за спеціальностями "Психологія", "Соціальна робота", "Журналістика", "Право". EN: Practice-methodical recommendations on the English language on gender and globalization topics for independent work of students of all types of education by specialities "Psychology", "Social work", "Journalism", "Law" are represented . RU: Приведены учебно-методические рекомендации по английскому языку по темам гендер и глобализация для самостоятельной работы студентов всех форм обучения по специальностям "Психология", "Социальная работа", "Журналистика", "Право".

Навчально-методичні рекомендації з англійської мови "Texts with Assignments: 2 Parts" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальностей "Психологія", "Соціальна робота", "Журналістика", "Право"/ Укл.: Шейко О.С. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2012. – 34 с.

гендер, гендерна ідентичність, маскулінний, фемінний, розподіл праці, глобалізація, космополіт, виклики глобалізації, gender, gender identity, masculine, feminine, devision of labor, globalization, cosmopolitan person, challenges of globalization, гендерная идентичность, маскулинный, феминный, разделение труда, глобализация, космополит, вызовы глобализации