Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» Кульова стрільба для студентів всіх спеціальностей денної форми навчання

UK: Рекомендації складені для студентів 1,2 курсів та збірних команд для ознайомлення та вивчення елементів спортивної техніки виконання якісного пострілу з пневматичної зброї. EN: Recommendations are drawn up for students of the 1st and 2nd year of study and national teams to familiarize and study the elements of sports techniques for performing a high-quality shot from an air gun. RU: Рекомендации составлены для студентов 1,2 курсов и сборных команд для ознакомления и изучения элементов спортивной техники выполнения качественного выстрела из пневматического оружия.

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» Кульова стрільба - для студентів всіх спеціальностей денної форми навчання. / Укл.: Голєва Н.П., – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 15 стор.

Aiming with a pneumatic pistol, Holding a weapon to shoot, The location of the fingers on the grip of the air pistol, Holding your breath for the duration of the shot, Поза тіла для пострілу, Прицілювання з пневматичного пістолета, Утримання зброї на постріл, Розташування пальців на ручці пневматичного пістолета, Поза тела для производства выстрела, Прицеливание из пневматического пистолета, Удержание оружия на выстрел, Расположение пальцев на рукоятке пневматического пистолета