UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Маркетинг промислового підприємства» EN: Methodical instructions on conducting seminars and practical classes on discipline «Marketing of industrial enterprises» RU: Приведенные методические рекомендации и указания к проведению семинарских и практических занятий по дисциплине «Маркетинг промышленного предприятия»

Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Маркетинг промислового підприємства» для студентів напрямку підготовки 6.030507 «Маркетинг» ОКР «Бакалавр» денної форми навчання / уклад. Н. М. Павлішина. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 50 с.

ринок, попит, угода, сервіс, підприємство, промисловий маркетинг, кон'юнктура, комунікація, market, demand, agreement, service, enterprise, industrial marketing, conjuncture, communication, рынок, спрос, соглашение, сервис, предприятие, промышленный маркетинг, конъюнктура, коммуникация