Мовна комунікація в контексті сучасної риторичної парадигми

Запорізький національний університет

UK: У статті автором проаналізовано риторичний компонент мовної комунікації в теоретичному й прикладному аспектах, обґрунтовано актуальність риторичної освіти у сучасній вищій школі. EN: The rhetorical component of linguistic communication in theoretical and applied aspects is analysed in this article. Also the topicality of rhetorical learning in modern higher school is grounded. RU: В статье автором проанализирован риторический компонент языковой коммуникации в теоретическом и прикладном аспектах, обоснована актуальность риторического образования в современной высшей школе.

Онуфрієнко Г. С. Мовна комунікація в контексті сучасної риторичної парадигми / Г.С. Онуфрієнко // Вісник Запорізького національного університету. Філологічні науки. – 2011. – №2. – С.195-201.

communicative compétence, linguistic communication, rhetoric, linguistic performance, rhetorical paradigm, theory of speech communication, комунікативна компетентність, мовна комунікація, риторика, мовленнєва компетентність, риторична парадигма, теорія мовної комунікації, коммуникативная компетентность, языковая коммуникация, риторика, речевая компетентность, риторическая парадигма, теория языковой коммуникации