UK: Наведено рекомендації та завдання для виконання контрольних робіт з дисципліни «Основи теорії інтелектуальних систем» EN: The methodical recommendations for test on discipline "Intellectual systems’ fundamentals of the theory". RU: Приведены методические рекомендации по выполнению контрольных работ по дисциплине «Основы теории интеллектуальных систем»

Методичні вказівки до контрольних робіт з дисципліни «Основи теорії інтелектуальних систем» для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» за освітніми програмами «Комп’ютерні системи та мережі» та «Спеціалізовані комп’ютерні системи» заочної навчання / уклад.: М. Ю. Тягунова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 54 с.

комп'ютерні системи, нейронні мережі, інтелектуальні системи, Mathlab, Statistica, розпізнавання, computer systems, intellectual systems, neural network, recognition, компьютерные системы, интеллектуальные системы, нейронные сети, распознавание