Генезис поняття місто як первинного елементу регіональної економіки

UK: Метою дослідження є вивчення первинної складової регіональної економіки та її головного компоненту - міста, як невід'ємного елементу національної економіки та просторових аспектів розвитку суспільства. EN: The purpose of the study is to study the primary component of the regional economy and its main component - the city as an integral element of the national economy and spatial aspects of the development of society. RU: Целью исследования является изучение первичной составляющей региональной экономики и ее главного компонента - города, как неотъемлемого элемента национальной экономики и пространственных аспектов развития общества.

Панкова А. Ю. Генезис поняття місто як первинного елементу регіональної економіки / А. Ю. Панкова, В. В. Тесленко // Ефективна економіка. – 2014. – №11. – Режим доступу до журналу: http://www/economy.nayka. com.ua

genesis, regional economy, territorial structure, генезис, регіональна економіка, територіальна структура, генезис, региональная экономика, территориальная структура