Конспект лекцій з дисципліни «Основи BIM проектування у будівництві»

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Завдання конспекту – ознайомити студентів з теоретичними аспектами та основами роботи у прогмному комплексі Revit. Ознайомити з базовими функціями конвертації проектів в інші програмні комплекси для подальшого можливого розрахунку елементів будівель, просторових каркасів та ін. EN: The task of the synopsis is to acquaint students with the theoretical aspects and basics of work in the Revit software complex. Get acquainted with the basic functions of converting projects into other software packages for further possible calculation of building elements, spatial frameworks, etc. RU: Задача конспекта - ознакомить студентов с теоретическими аспектами и основами работы в прогмному комплексе Revit. Ознакомить с базовыми функциями конвертирования проектов в другие программные комплексы для дальнейшего возможного расчета элементов зданий, пространственных каркасов и др.

Конспект лекцій з дисципліни «Основи BIM проектування у будівництві» для студентів всіх форм навчання спеціальності 192 - «Будівництво та цивільна інженерія» /Укл. М.В. Кулік - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. - 100с.

основи проектування, інформаційне моделювання, будівництво