Самооцінка як чинник вибору студентами стратегій комунікації

UK: У бакалаврській роботі описуються теоретичні основи поняття «самооцінка», феномен низької та завищеної самооцінки, прояви деструктивних та конструктивних стратегій комунікації; досліджується характер зв’язку між самооцінкою та вибором студентами стратегій комунікації. Розроблено рекомендації для психологів щодо корекції у студентів неадекватної самооцінки та формування ефективних комунікативних навичок. EN: The bachelor's thesis describes the theoretical foundations of the concept of "self-esteem", the phenomenon of low and inflated self-esteem, manifestations of destructive and constructive communication strategies; examines the nature of the relationship between self-esteem and students' choice of communication strategies. Recommendations have been developed for psychologists to correct students ' inadequate self-esteem and develop effective communication skills.

Скірдова А.Ф. Самооцінка як чинник вибору студентами стратегій комунікації: бакалаврська робота / А.Ф. Скірдова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 85 c.

самооцінка, комунікативні стратегії, деструктивні, self-esteem, communication strategies, destructive