Самостійні роботи з електричних апаратів

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійних робіт з дисциплін "Електричні апарати ". EN: Methodical recommendations and instructions for individual work on disciplines "Electric apparatuses". RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению самостоятельных работ по дисциплине "Электрические аппараты".

Програма, методичні вказівки та контрольні завдання до вивчення дисципліни “Електричні апарати” для студентів спеціальності 6.05070204 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”, заочної форми навчання / Укл.: М. І. Коцур. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – 30 с.

автоматичний вимикач, контактор, реле, датчик, резистор, магнітний розщеплювач, circuit breaker, contactor, relay, sensor, resistor, magnetic tripping device, автоматический выключатель, магнитный расцепитель