Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з вищої математики по темі «Диференціальні рівняння та Ряди» для студентів заочної форми навчання транспортного факультету.

UK: Наведено стисло теоретичний матеріал і приклади розв’язання типових завдань до виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання з вищої математики з тем: «Диференціальні рівняння та системи диференціальних рівнянь», «Ряди», а також індивідуальні завдання за кожною темою. EN: Briefly theoretical material and examples of solving typical tasks for carrying out control works for students of correspondence forms of higher mathematics education with the topics: "Differential equations and systems of differential equations", "Rows", as well as individual tasks for each topic are given. RU: Приведены кратко теоретический материал и примеры решения типовых задач к выполнению контрольных работ для студентов заочной формы обучения по высшей математике по темам: «Дифференциальные уравнения и системы дифференциальных уравнений», «Ряды», а также индивидуальные задания по каждой теме.

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з вищої математики по темі «Диференціальні рівняння та Ряди» для студентів заочної форми навчання транспортного факультету / уклад.: І. М. Килимник, Т. Г. Полякова, В. М. Бондаренко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. - 98 с.

вища математика, higher mathematics, высшая математика