Конспект лекцій з дисципліни «Теоретична фонетика англійської мови»

UK: Наведений конспект лекцій з теоретичної фонетики для студентів першого курсу спеціальності «Переклад». EN: Lecture Notes in Theoretical Phonetics for Students of Specialty «Translation». RU: Приведен конспект лекций по теоретической фонетике для студентов первого курса специальности «Перевод».

Конспект лекцій з дисципліни : «Теоретична фонетика» для студентів галузі знань 0203 Гуманітарні науки, напряму 6.020303 "Філологія" з подальшим навчанням за спеціальністю 7.02030304 "Переклад" усіх форм навчання / О. М. Хавкіна, Н. В. Лазебна, – Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. – 50 с.

фонетика, фонологія, фонема, алофон, транскрипція, звуки, склад, наголос, phonetics, phonology, phoneme, allophone, transcription, sounds, syllable, emphasis, фонология, аллофон, транскрипция, слог, ударение