Розробка системи підбору фінансових пропозицій для кінцевого користувача

UK: Об'єкт дослідження – система підтримки прийняття рішень (СППР) в сфері особистих фінансів. Предмет дослідження – персоніфікація фінансових пропозицій для кінцевого користувача. Мета роботи – розробка та програмна реалізація підсистеми формування фінансових пропозицій для кінцевого користувача. Методи дослідження – методи проєктування системи підтримки прийняття рішень та програмна реалізація засобами мови програмування PHP, реляційної бази даних SQL в інтегрованому середовищі розробки Wordpress. Актуальність проблеми – міжнародний ринок фінансових пропозицій характеризується різноманітністю та складною структурою, що робить персоніфікований підбір послуг актуальним. Задачі дослідження: а) аналіз фінансових пропозицій в сфері особистих фінансів як частини міжнародного фінансового ринку; б) проєктування системи підтримки прийняття рішень в сфері особистих фінансів як складової частини сайту - агрегатора фінансових послуг; в) програмна реалізація СППР; г) аналіз результатів роботи СППР для користувача, що отримав персоніфіковані пропозиції за власною історією звертань до сайту, та без апріорної персоніфікованої історії. Результати роботи та їх новизна – програмно реалізовано СППР в сфері особистих фінансів на сайті-агрегаторі фінансових послуг. Рекомендації щодо використання результатів роботи – застосування для аналізу та порівняння пропозицій на міжнародному ринку фінансових послуг EN: Research Object – Decision Support System (DSS) in the personal finance domain. Research Subject – Personalization of financial proposals for end-users. Research Objective – Development and program implementation of a subsystem for generating financial proposals for end-users. Research Methods – System design methods for decision support systems and program implementation using PHP programming language, SQL relational database in the integrated development environment Wordpress. Relevance of the Problem – The international market of financial proposals is characterized by diversity and a complex structure, making personalized selection of services relevant. Research Tasks: a) Analysis of financial proposals in the personal finance sector as part of the international financial market. b) Design of a decision support system in the personal finance sector as a component of a website - aggregator of financial services. c) Program implementation of the DSS. d) Analysis of the DSS results for a user who received personalized proposals based on their interaction history with the website, both with and without prior personalized history. Results and Their Novelty – Implementation of a DSS in the personal finance domain on a financial services aggregator website. Recommendations for Using the Results – Application for the analysis and comparison of proposals in the international financial services market.

Омельяненко І.О. Розробка системи підбору фінансових пропозицій для кінцевого користувача: магістерська робота / І.О. Омельяненко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 80 с.

Фінансова послуга, Агрегатор, Персоніфікація, Financial Service, Aggregator, Personalization