НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні рекомендації з дисципліни «Активний туризм» до виконання лабораторних занять та самостійної роботи EN: Methodical recommendations on the subject "Active Tourism" for laboratory classes and independent work of students RU: Методические рекомендации по дисциплине «Активный туризм» для выполнения лабораторных занятий и самостоятельной работы студентов

Методичні рекомендації з дисципліни «Активний туризм» до виконання лабораторних занять та самостійної роботи студентів для здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм», освітня програма «Туризмознавство» ОС «Бакалавр» / С.В. Булатов. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2021 – 38 с.

похід, туризм, транспорт, безпека, trip, tourism, transport, security, поход, туризм, транспорт, безопасность