UK: Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Гігієна» для студентів денної та заочної форм навчання містять інформацію щодо самостійного вивчення матеріалу дисципліни, який не зовсім детально розкритий у лекційному курсі та на семінарських заняттях. EN: Methodical instructions for independent work on the discipline "Hygiene" for students of full-time and part-time forms of study contain information on the independent study of the material of discipline, which is not completely detailed in the lecture course and seminars. RU: Методические указания к самостоятельной работе по дисциплине «Гигиена» для студентов дневной и заочной форм обучения содержат информацию для самостоятельного изучения материала дисциплины, не совсем подробно раскрыт в лекционном курсе и на семинарских занятиях.

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Гігієна» для студентів спеціальності «Фізична реабілітація» денної та заочної форм навчання / уклад.: В. Ф. Гагара. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 6 с.

hygiene, physical rehabilitation, physical recreation, гігієна, фізична реабілітація, фізична рекреація, гигиена, физическая реабилитация, физическая рекреация