Способи інтеграції заголовка в оповіданні

Запорізький державний університет

UK: У статті виявляються способи інтеграції заголовка та прийоми фреймової адаптації в оповіданнях Е.Хемінгуея. Проводиться класифікація експліцитних та імпліцитних типів заголовка EN: In this article the types of title integration and the ways of frame adaptation in Hemingwayís short stories are revealed. The classification of explicit and implicit types of the title is developed. RU: В статье выявляются способы интеграции заголовка и приемы фреймовой адаптации в рассказах Э. Хемингуэя. Проводится классификация эксплицитных и имплицитных типов заголовка.

Лут К. А. Способи інтеграції заголовка в оповіданні // Вісник ЗДУ : Зб. наук. статей. Філологічні науки – Запоріжжя : Запорізький державний університет, 2002. – С. 85 – 89.

Implicit and explicit title, Direct, partial, narrow, extended repetition, Frame, Frame adaptation, Імпліцитний та експліцитний заголовок, Пряме, часткове, звужене, розширене повторення, Фрейм, Фреймова адаптація, Имплицитный и эксплицитный заголовок, Прямой, частичный, суженный, расширенный повтор, Фрейм, Фреймовая адаптация