Лабораторні роботи з дисципліни «Різальний інструмент та інструментальне забезпечення автоматизованого виробництва»

UK: Методичні вказівки на виконання до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Різальний інструмент та інструментальне забезпечення автоматизованого виробництва» EN: Methodical instructions for performing laboratory work with discipline "Cutting tools and instrumental support of automated production "

Методичні вказівки на виконання лабораторних робіт з дисципліни «Різальний інструмент та інструментальне забезпечення автоматизованого виробництва» для студентів напряму підготовки 133 – Галузеве машинобудування спеціальності, «Різальний інструмент» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка освітньої програми «Технології машинобудування» усіх форм навчання /Розр.: В.В. Циганов, М. В. Фролов, В.С. Штанкевич - Запоріжжя: НУЗП, 2024. - 39с.

технологія, поверхні, кінематика рухів, заготовка, technology, surfaces, kinematics of motions, purveyance