Запорізький національний університет

UK: Cтаття присвячена аналізу економічної політики в промисловості та сільському господарстві на території Запорізької області на основі вивчення матеріалів окупаційної преси. У статті визначено етапи, особливості та причини провалу політики нацистів в економічній сфері. EN: This article is devoted to the analysis of economic policy in the fields of industry and agriculture on the territory of Zaporizhzhya region based on materials of occupation press. The article also deals with stages, peculiarities and causes of failure Nazi policy in economic sphere. RU: Данная статья посвящена анализу экономической политики в промышленности и сельском хозяйстве на территории Запорожской области на основе изучения материалов оккупационной прессы. В статье выделены этапы, особенности и причины провала политики нацистов в экономической сфере.

Спудка І. М. Економічна політика нацистського керівництва на території Запорізької області (за матеріалами окупаційної преси) / І.М. Спудка // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - Запоріжжя: ЗНУ, 2011. - Вип. 31. - С. 189-195.

Zaporizhzhya, nazism, occupation press, economic policy, Запоріжжя, нацизм, окупаційна преса, економічна політика, Запорожье, нацизм, экономическая политика, оккупационная пресса