Транс как инструмент развития сознания человека

Видавничий дім ”Гельветика”

UK: У статті розглянута історія наукового вивчення трасових станів, узагальнені наукові факти у психології, у психіатрії, у фізіології мозку у соціальних науках і розкрито у всій різноманітності прояву трансу щось загальне: те, що транс – це змінений стан свідомості, в результаті якого змінюються взаємовідношення свідомих і підсвідомих процесів мозку. EN: The article reviews the history of scientific study of trance states, summarizes the scientific facts in psychology, in brain physiology and social sciences, and discloses something common in a variety of trance display: trance is a transformed conscious state, in which the relations of conscious and unconscious brain processes are alter. RU: В статье рассмотрена история научного изучения трансовых состояний, обобщены научные факты в психологии, в психиатрии, в физиологии мозга, в социальных науках и раскрыто во всем многообразии проявления транса нечто общее: то, что транс – это измененное состояние сознания, в результате которого изменяются взаимоотношения сознательных и подсознательных процессов мозга.

Арсентьева, Г.О. Транс как инструмент развития сознания / Г.О. Арсентьєва // Науковий вісник Херсонського державного університету: зб. наук. пр. Серія: психологічні науки. – Херсон: Видавничий дім: ”Гельветика”, 2014 р. – Вип.1. – Т. 2. – 197 с. – С. 163 – 167.

trance, hypnosis, suggestion, state of awareness, subconscious, an altered state of consciousness, транс, гіпноз, сугестія, свідомість, підсвідомість, змінений стан свідомості, гипноз, суггестия, сознание, подсознание, измененное состояние сознания