Бакалаврська робота на тему «Розробка програмного забезпечення прокату дитячого одягу»

UK: Об’єкт дослідження – процес прокату дитячого одягу. Розроблено програмне забезпечення, що дозволяє перевіряти доступність дитячого одягу для прокату на задані дати, створювати власні замовлення, прокатникам керувати створеними користувачами замовленнями, створювати каталог дитячого одягу, вносити дані про наявність дитячого одягу у відповідних відділеннях прокату. EN: The object of research is the process of renting children's clothes. The developed software allows users to check the availability of children's clothing for rent on specified dates, create own orders, allows renters to manage user-created orders, create a catalog of children's clothing, enter data on the availability of children's clothing in the relevant rental offices.

Янчара А.М.. «Розробка програмного забезпечення прокату дитячого одягу» / А.М.Янчара – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2021. – 80 с.

Bachelor thesis «Software Development for Children’s Clothing Rental», сервіс прокату, замовлення, MYSQL, children's clothes, rental service, orders