Методичні вказівки до виконання курсового проекту за темою «Фізико-технічні методи захисту інформації»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання курсового проекту “Фізико-технічні методи захисту інформації”. EN: These guidelines to implement the course project "Physical and technical methods of information protection"" RU: Приведены методические указания к выполнению курсового проекта “Физико-технические методы защиты информации”.

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни “Фізико-технічні методи захисту інформації": для студентів спеціальностей 7.160103 "Системи захисту від несанкціонованого доступу" та 7.160105 "Захист інформації в комп'ютерних системах та мережах" всіх форм навчання / уклад. В. В. Клочко.- Запоріжжя : ЗНТУ, 2008. - 56 c.

антена, акустичний канал, antenna acoustic channel, антенна, аккустический канал