UK: Спеціальна педагогіка орієнтована на роботу з «дітьми, що мають проблеми навчання» на основі застосування технологій «компенсуючого навчання». Серед них виділяють також «групи ризику»: це «ситуація ризику соціально-психологічної дезадаптації» або «ризик в розвитку зростаючої людини, порушення взаємодії індивіда з середовищем. EN: Special pedagogy focuses on working with "children with learning problems" based on the use of "compensatory learning" technologies. Among them are also "risk groups": this is a "risk situation for socio-psychological maladaptation" or "the risk of developing a growing person, violation of the interaction of the individual with the environment. RU: Специальная педагогика ориентирована на работу с «детьми, имеющими проблемы обучения» на основе применения технологий «компенсирующего обучения». Среди них выделяют также «группы риска»: это «ситуация риска социально-психологической дезадаптации» или «риск в развитии растущего человека, нарушение взаимодействия индивида со средой..

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Корекційна педагогіка»» для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» усіх форм навчання / уклад. О. В. Порада – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 38 с.

special education, сorrectional pedagogy, defectology, speech therapy, спеціальна освіта, корекційна педагогіка, дефектологія, логопедія, специальное образование, коррекционная педагогика, дефектология, логопедия