Поняття «моніторинг» при вивченні курсу «Моніторинг туристського ринку»

Класичний приватний університет

UK: В статті досліджені особливості поняття «моніторинг» при вивченні навчальної дисципліни «Моніторинг туристського ринку». Розглянуті основні сфери застосування моніторингу, розкриті особливості моніторингу в туризмі, показані вміння, які набувають студенти під час вивчення курсу; проаналізовані завдання для практичної, самостійної роботи студентів, вивчена джерельна база курсу. EN: The peculiarities of the concept «monitoring» during the study of discipline «Monitoring of the tourism market» are discovered. The main spheres of the use of monitoring are examined, the peculiarities of the monitoring in tourism are given, the skills which students acquire during studying this course are shown, the tasks for the practical and independent work are analysed, literary base of the course are determined.. RU: В статье исследованы особенности понятия «мониторинг» при изучении учебной дисциплины «Мониторинг туристского рынка». Рассмотрены основные сферы употребления мониторинга, раскрыты особенности мониторинга в туризме, показаны умения, какие приобретают студенты во время изучения курса, проанализированы задания для практической, самостоятельной работы студентов, изучена литературная база курса.

Гурова Д. Д. Поняття «моніторинг» при вивченні курсу «Моніторинг туристського ринку» / Д. Д. Гурова // Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах. - 2011. - № 13 (66). – С. 65 – 70.

monitoring, tourist market, features of study, practical work, independent work, resources base, монiторинг, туристський ринок, особливості вивчення, практична робота, самостійна робота, джерельна база, мониторинг, туристический рынок, особенности изучения, практическая работа, самостоятельная работа, база источников