Дипломна кваліфікаційна робота бакалавра на тему «Розроблення сервісів для підтримки клієнтських застосувань для студентів учасників міжнародної мобільності»

UK: Об’єкт дослідження – сервіси для міжнародної мобільності. Предмет дослідження – програмні засоби реалізації сервісів для підтримки клієнтських застосувань для студентів учасників міжнародної мобільності. Результати. Створено API для підтримки клієнтських застосувань для міжнародної мобільності. EN: The object of research: services for international mobility. The subject of research: software tools for the implementation of services to support customer applications for students participating in international mobility. Results. API to support client applications for international mobility was created.

Соколовський Д.В. «Розроблення сервісів для підтримки клієнтських застосувань для студентів учасників міжнародної мобільності» / Д.В. Соколовський – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2021. – 87 с.

Академічна мобільність, API, Express, MongoDB, Academic mobility, API, Express, MongoDB