Педагогічні інновації: пошук нових ресурсів в освіті

UK: На основі детального теоретичного аналізу наукових досягнень автора визначає сутність характеристик інновацій в освіті; узагальнює виконання інноваційної освітньої діяльності; описано пріоритети установи, що працює в інноваційному режимі, та акцентовано про необхідність трансформації нинішньої парадигми освіти. EN: On the basis of a detailed theoretical analysis of the scientific achievements of the author defines the essence characteristics of innovation in education; summarizes the performance of innovative educational activities; described the priorities of the institution, working in an innovative mode, and is accented on the need to transform the current paradigm of education. RU: На основе подробного теоретического анализа научных достижений автора определяет сущностные характеристики инноваций в образовании; подведены итоги инновационной образовательной деятельности; описанный приоритеты учреждения, работающего в инновационном режиме, и акцентируются о необходимости трансформации существующей парадигмы образования.

Sushchenko L. О. Pedagogical Innovation: Search for New Resources in Education / Sushchenko L. О., Sushchenko R. V. // Вісник Запорізького національного університету: Збірник наукових праць. Педагогічні науки. – Запоріжжя : Запорізький національний університет, 2020. – № 1. – С. 28–33.

цивілізаційні зміни, навчальне середовище, інновації, civilization changes, learning environment, innovation, изменения цивилизации, среда обучения, нововведение