Методологія правового дослідження: інструментальні засади

Університет імені Альфреда Нобеля

UK: В статті, яка є продовженням викладеного автором у попередньому номері журналу матеріалу щодо понятійних, структурних та філософсько-світоглядних основ методології правового дослідження, розкриваються інструментальні основи останньої. В якості таких основ виступають три рівня методологічних знань (групи методів) : загально-філософський (універсальний); загальнонауковий; спеціальний. EN: The article, which is a continuation of the material presented by the author in the previous issue of the journal on the conceptual, structural and philosophical-ideological foundations of the methodology of legal research, reveals the instrumental foundations of the latter. Such foundations are the three levels of methodological knowledge (groups of methods): general philosophical (universal), general scientific and specialknowledge: philosophical and instrumental ones. RU: В статье, которая является продолжением изложенного автором в предыдущем номере журнала материала относительно понятийных, структурных и философско-мировоззренческих основ методологии правового исследования, раскрываются инструментальные основы последней. В качестве таких основ выступают три уровня методологических знаний (группы методов): общефилософский (универсальный); общенаучный; специальный.

Бостан С.К. Методологія правового дослідження: інструментальні засади. Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Право». 2021. № 2(3).

methodology of legal research, universal methods, general scientific methods,, special methods, методологія правового дослідження, універсальні методи, спеціальні методи, діалектичний метод, методология правового исследования, универсальные методы, общенаучные методы, сенсоры