Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» » частина 2 «Пристрої»

UK: Інформація для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки», частина 2 «Пристрої» EN: Information for the performance of laboratory work in the discipline "Fundamentals of electronics and microcircuit engineering", part 2 "Devices".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 2 «Пристрої» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка спеціалізація (освітня програма) – Електричні та електронні апарати, Обладнання та інформаційні технології енергоємних виробництв всіх форм навчання. /Укл.: М.О. Поляков, Л.С. Скрупська - Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2024.- 25 с.

джерело живлення, цифрові вузли, тригер, ЦАП та АЦП, power supply, digital nodes, trigger, DAC and ADC