UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт в комп’ютерному класі з дисципліни «Напівпровідникові компоненти пристроїв силової електроніки» для студентів спеціальності: 171 "Пристрої систем силової електроніки та перетворювальної техніки" всіх форм навчання. EN: Methodological recommendations and instructions for performing laboratory work in the computer class in the discipline "Semiconductor components of power electronics devices" for students of the specialty: 171 "Devices of power electronics systems and converting technology" of all forms of education are given.

Методичні вказівки до лабораторних робіт у віртуальній лабораторії "Electronics Workbench" з дисципліни «Напівпровідникові компоненти пристроїв силової електроніки» для студентів спеціальності: 171 "Пристрої систем силової електроніки та перетворювальної техніки" всіх форм навчання. /Укл.: С.М. Тиховод, П.Д. Андрієнко – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2024. – 67 с.

випрямляч, Electronics Workbench, тиристор, моделювання, rectifier, thyristor, modeling