Освітньо-професійна програма «Маркетинг» ОС «Магістр»

UK: Наведено галузь використання, основні терміни та їх визначення, послідовність дисциплін освітньої програми, перелік компетентностей, результати навчання, форми атестації, перелік нормативних документів. EN: The field of use, the main terms and their definitions, the sequence of disciplines of the educational program, the list of competencies, the results of training, the forms of attestation, the list of normative documents are given. RU: Приведены область применения, основные термины и их определения, последовательность дисциплин образовательной программы, перечень компетенций, результаты обучения, формы аттестации, перечень нормативных документов.

Освітньо-професійна програма «Маркетинг» ОС «Магістр», 2016 р. – 27 с.

автономність, відповідальність, галузь знань, дисциплінарні компетентності, ЄКТС, засоби діагностики, кваліфікаційний рівень, магістр, результати навчання, знання, уміння, якість вищої освіти, autonomy, responsibility, branch of knowledge, disciplinary competence, ECTAS, diagnostic tools, qualification level, master's degree, learning outcomes, knowledge, abilities, quality of higher education, автономность, ответственность, отрасль знаний, дисциплинарные компетентности, ЕКТС, средства диагностики, квалификационный уровень, магистр, результаты обучения, знания, умения, качество высшего образования