Заробітчанство як дискурс у сучасних українських тревел-програмах

UK: У магістерській роботі окреслюється специфіка тревел-програм «Особливості національної роботи» та «Заробітчани». Автором розглядаються структурні та жанрово-тематичні аспекти тревел-програм «Особливості національної роботи» та «Заробітчани» (1 сезон). EN: The Master thesis outlines peculiarities of the travel programs «Peculiarities of National Work» and «Workers». The author examines the structural and genre-thematic aspects of the travel programs «Peculiarities of National Work» and «Workers» (1 season). RU: В магистерской работе очерчивается специфика тревел-программ «Особенности национальной работы» и «Работники». Автором рассматриваются структурные и жанрово-тематические аспекты тревел-программ «Особенности национальной работы» и «Работники» (1 сезон).

Саприкіна К.М. Заробітчанство як дискурс у сучасних українських тревел-програмах: магістерська робота / К.М. Саприкіна. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 98 c.

television, format, travel-show, телебачення, формат, тревел-шоу, телевидение, формат, тревел-шоу