Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Сучасні бази даних та Інтелектуальний аналіз даних”

UK: Дане видання призначене для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ сучасних баз даних та інтелектуального аналізу даних. EN: This publication is intended for the study and practical development of students by all forms of learning the basics of modern databases and intelligent data analysis. RU: Данное издание предназначено для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основам современных баз данных и интелек-туального анализа данных.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Сучасні бази даних та інтелектуальний аналіз даних” для студентів спеціальності 8.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” напряму підготовки 6.050103 “Програмна інженерія” (усіх форм навчання) / уклад. С. О. Субботін, А. О. Олійник. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2007. – 50 с.

масив, асоціативні правила, множина, дерево, вирішальні правила, massif, associative rules, plural, tree, deciding rules, массив, ассоциативные правила, множественное число, дерево, решающие правила