UK: Наведені тексти (конспект) лекцій з дисципліни «Теорія ливарних сплавів» EN: The texts (lecture notes) on the discipline " Foundry alloy theory " RU: Приведены тексты (конспект лекций) по дисциплине «Теория литейных сплавов»

Тексти (конспект) лекцій з дисципліни «Теорія ливарних сплавів» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Обладнання та технології ливарного виробництва» усіх форм навчання. Частина 1 / уклад.: Г. А.Бялік, В. І.Гонтаренко, Я. А.Василевська. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 89 с.

ливарний сплав, мікрофрактографія, руйнація, механічні властивості, мікроструктура, литейный сплав, микрофрактография, разрушение, механические свойства, микроструктура, cast alloy, microfractography, destruction, mechanical properties, microstructure