Метод синтезу групового рішення для багатокритеріальних задач великої розмірності

Донецький національний технічний університет

UK: Запропоновано метод синтезу групового рішення. В результаті синтезу отримано новий метод прийняття групових рішень ІМВРО для багатокритеріальних ієрархічних задач великої розмірності за умов невизначеності з урахуванням узгодженості суджень коаліцій експертів. RU: Предложен метод синтеза группового решения. В результате синтеза получен новый метод принятия групповых решений ИМБРА для многокритериальных иерархических задач большой размерности в условиях неопределенности с учетом согласованности суждений коалиций экспертов. EN: The article offers the group decision method synthesis. As a result of the synthesis the author has obtained the new group decision method HMLDI. It is intended for solving multicriteria hierarchical large scale problems in the conditions of uncertainty considering consistency of the coalition agreements in expert’s judgments.

Миронова, Н.А. Метод синтеза группового решения для многокритериальных задач большой размерности [Текст] / Н.А. Миронова // Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія «Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка». – Донецьк: ДВНЗ «ДонНТУ». – 2012. –№16(204). – С. 175-179.

метод синтезу групового рішення, задача прийняття групових рішень, метод прийняття групових рішень ІМВРО, group decision method synthesis, group decision making problem, group decision method HMLDI, метод синтеза группового решения, задача принятия групповых решений, метод принятия групповых решений ИМБРА