Разработка стратегии предприятия в условиях экономического кризиса

Приазовський державний технічний університет

UK: Стаття присвячена дослідженню впливу економічної кризи на розробку стратегії підприємства та обґрунтування процедури оцінки стратегічних альтернатив на основі математичного апарату теорії нечітких множин. EN: The article is devoted research of influence of economic crisis for development of strategy of enterprise and ground of procedure of estimation of strategic alternatives on the basis of mathematical vehicle of theory of fuzzy sets. RU: Статья посвящена исследованию влияния экономического кризиса на разработку стратегии предприятия и обоснованию процедуры оценки стратегических альтернатив на основе математического аппарата теории нечетких множеств.

Соріна О. О. Разработка стратегии предприятия в условиях экономического кризиса / О. А. Сорина // Приазовський державний технічний університет: Теоретичні і практичні аспекти економіки та інтелектуальної власності. - Маріуполь, 2010. - С. 169 – 174.

enterprise strategy, matrix, economic crisis, стратегія підприємства, матриця, економічна криза, стратегия предприятия, марица, экономический кризис